fbpx

Pristatymas

Fizinėje parduotuvėje, Žalgirio g. 88A, Vilniuje (Pr-Pn darbo valandomis) galima atsiimti iš anksto apmokėtas ir atsiėmimui paruoštas prekes bei įsigyti prekes naudojant banko mokėjimo kortele ir grynais. Prekes, užsakytas internetu, pristatysime kaip įprastai.
Dėl padidėjusio užsakymų srauto į paštomatus bei per kurjerį užsakymai gali vėluoti. Iš anksto atsiprašome už vėlavimus!

SVARBU! Pateikus užsakymą darbo dienomis  iki 11 val. ryto. Jūsų užsakymas bus perduotas kurjeriui tą pačią dieną!

SVARBU! Klientas atsako už savo kontaktinius duomenis (vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, telefono numeris, el. pašto adresas). Nurodžius neteisingus duomenis DUPER.LT neprisiima atsakomybės dėl klaidingai pristatytos, grąžintos ar vėluojančios siuntos.

Atsiėmimas Žalgirio g. 88A, II aukšte (įėjimas nuo Kintų g. pusės), Vilniuje 
Pr-Pn  Darbo valandomis
Št         Nedirbame
Sk        Nedirbame
NEMOKAMAI

Atsiėmimas LP Express paštomate

(1-3 d.d.)

2.99 Eur

(išperkamoji siunta* +1.50 Eur už siuntinį)

Pristatymas per LP Express kurjerį 

(1-3 d.d.)

4.99 Eur už siuntinį

(išperkamoji siunta* +1.50 Eur už siuntinį)

*Atsiimdami užsakymą apmokate grynaisiais kurjeriui/pašto skyriuje arba banko kortele paštomate/pašto skyriuje.

Internetinius užsakymus artimiausiu laiku pristatysime įprasta tvarka. Nors dauguma siuntų šiuo metu yra pristatomos laiku, t. y. kitą darbo dieną, tačiau dėl didelio siuntų kiekio ir suvaržymų, kai kurios siuntos, ypač didelio formato, gali vėluoti iki 3 darbo dienų.
LP Express imasi visų įmanomų priemonių, kad siuntos gavėjus pasiektų kuo greičiau: jeigu terminalas užpildytas, siunta nukreipiama į kitą artimiausią terminalą ar pašto skyrių.
Šiuo metu populiariausius terminalus kurjeriai aptarnauja 2-3 kartus per dieną. Gavus siuntą į savitarnos terminalą, prašoma ją atsiimti kuo greičiau ir taip prisidėti prie sklandesnio pristatymo proceso.
Norėdami gauti siuntą ir nesijaudinti ar tuo metu bus laisva vieta siuntai Jūsų pasirinktame paštomate rekomenduojame rinktis pristatymą per LP Express kurjerį.