fbpx

Veikla karantino metu

 Klauskite: 8 658 13391     

Nuo 2020 metų lapkričio 6 dienos (penktadienio), įvedamos šios papildomos taisyklės pristatymo paslaugose:

 • atskira vieta /zona, esanti atokiau nuo žmonių, siuntų priėmimui bei atidavimui tampa būtina. Kurjeriui draudžiama vaikščioti po siuntėjo/kliento patalpas. Jei siuntos nebus paruoštos ir padėtos specialioje vietoje / zonoje, kurjeris gali atsisakyti paimti siuntas;
 • siuntos su išperkamuoju mokesčiu (COD) galės būti apmokamos tik banko korteleRekomenduojama naudotis mokėjimo kortele, kuri turi bekontakčio mokėjimo galimybę;
 • neįteiktos siuntos logistikos centre bus saugojamos trumpiau – 7 dienas;
 • nebus galimybės atsiimti siuntų iš logistikos centro.

Papildomi pakeitimai:

 • galimi trys kurjerinės siuntos pristatymo variantai:
  1. siuntos pristatymas gavėjo adresu iki slenksčio, kai siunta įteikiama gavėjui per saugų, ištiestos rankos atstumą;
  2. siuntos nukreipimas į LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą
  3. siuntos nukreipimas į pašto skyrių.

Pristatymo detalės derinamos kurjeriui susisiekus su gavėju telefonu.

 • siuntos, sveriančios daugiau nei 30 kg, bus įteikiamos lauke (nebus teikiama siuntų užnešimo paslauga);
 • jeigu siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, siunta bus palikta prie durų slenksčio. Apie paliktą siuntą kurjeris gavėją informuos skambučiu, kurio metu, kaip patvirtinimo, paprašys padiktuoti gavėjo tapatybę patvirtinančio dokumento 4 paskutinius skaičius. Jeigu toks pristatymo būdas gavėjui nebus tinkamas, su kurjeriu bus galima susitarti dėl siuntos pristatymo į artimiausią LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą ar dėl pakartotinio pristatymo pasibaigus saviizoliacijai.

Fizinėje parduotuvėje, Žalgirio g. 88A, Vilniuje (darbo laikas Pr-Pn 9:00-18:00) galima atsiimti iš anksto apmokėtas ir atsiėmimui paruoštas prekes bei įsigyti prekes naudojant banko mokėjimo kortele ir grynais. Prekes, užsakytas internetu, pristatysime kaip įprastai.
Dėl padidėjusio užsakymų srauto į paštomatus bei per kurjerį užsakymai gali vėluoti. Iš anksto atsiprašome už vėlavimus!

Apmokėjimas kurjeriui/paštomate atsiėmimo metu, pristačius prekes į namus/į paštą šiuo metu galimas, tačiau atsiskaitant tik banko kortelėmis – t.y. atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais pinigais galimybės nėra.

Internetinius užsakymus artimiausiu laiku pristatysime įprasta tvarka. Nors dauguma siuntų šiuo metu yra pristatomos laiku, t. y. kitą darbo dieną, tačiau dėl didelio siuntų kiekio ir griežtėjančių karantino suvaržymų, kai kurios siuntos, ypač didelio formato, gali vėluoti iki 3 darbo dienų.
LP Express imasi visų įmanomų priemonių, kad siuntos gavėjus pasiektų kuo greičiau: Vilniuje veikia mobilūs punktai; jeigu terminalas užpildytas, siunta nukreipiama į kitą artimiausią terminalą ar pašto skyrių.
Šiuo metu populiariausius terminalus kurjeriai aptarnauja 5 kartus per dieną. Gavus siuntą į savitarnos terminalą, prašoma ją atsiimti kuo greičiau ir taip prisidėti prie sklandesnio pristatymo proceso.
Norėdami gauti siuntą ir nesijaudinti ar tuo metu bus laisva vieta siuntai Jūsų pasirinktame paštomate rekomenduojame rinktis pristatymą per LP Express kurjerį.

Prekių atsiėmimo duper.lt fizinėje parduotuvėje sąlygos:

 • Visi parduotuvės lankytojai privalo būti su veido kauke.
 • Į parduotuvę įleidžiama tik po 1 klientą.
 • Lankytojai privalo laikytis asmens higienos ir kosėjimo/čiaudėjimo etiketo (uždengti burną alkūne ar servetėle).
 • Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims.

Pateikus užsakymą darbo dienomis  iki 12 val. Jūsų užsakymas bus perduotas kurjeriui tą pačią dieną!